Mieszkam z Nicią, Łajzą oraz Polą.

Wszystkie moje zwierzęta są adoptowane i nie zawsze mieszkały ze mną. Wszystkie nim trafiły do mnie miały za sobą trudne chwile.

Moje koty nauczyły mnie jak ważne jest zorganizowanie wzbogaconego  środowiska oraz przestrzeni w 3D w domu, gdzie mieszka kilka kotów. Pozwoliły mi  również zmierzyć się z takimi problemami jak oswajanie zwierząt, załatwianie się poza kuwetą, walka o zasoby, zbyt mocna relacja z opiekunem oraz paniczny lęk przed dotykiem i unieruchamianiem.

* Mój pies pozwolił mi zmierzyć się z problemami takimi jak ciągnięcie na smyczy, lęk przed ludźmi,  wyjątkowa nadpobudliwość oraz z zachowaniami określanymi jako agresywne w stosunku do ludzi, psów i innych zwierząt.
 
* Problemy swoich zwierząt rozwiązywałam pracując z nimi pod okiem znanych i doświadczonych behawiorystów z Polski i zagranicy.

* Od kilku lat pogłębiam swoją wiedzę o zwierzętach uczestnicząc  w   warsztatach, seminariach oraz kursach behawiorystycznych i trenerskich.
 
 * Byłam wolontariuszką w jednej z warszawskich organizacji charytatywnych zajmując się opieka nad psami i kotami; zajmuję się również opieką nad zwierzętami w domu ich opiekunów.

* Moje usługi dostępne są również dla klientów mówiących w języku angielskim i francuskim.

* Pracuję w rejonie Mokotowa, Ursynowa, Kabat, Stegny, Sadyby i Wilanowa.

* Opieką nad zwierzętami zajmuję się przede wszystkim w okresie wakacyjnym, ferii szkolnych, majówki etc ale nie wykluczam możliwości podjęcia się opieki w innym okresie (wszystko zależy od rodzaju opieki, miejsca oraz czasu nieobecności właściela.
 

 

 
 

© Copyright 2023 My Site Name. No Animals were harmed in the making. Click me to edit me.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now